About

Szkoda że nie ma sprawdzania pisowni po polsku, było by to dużym ułatwieniem dla mnie. W każdym razie spodziewajcie się błędów. Właściwie cały czas się zastanawiam czy nie poprowadzić tego bloga po angielsku. Jest to mój pierwszy blog, więc na razie będzie po polsku.

Jeśli chodzi o mnie to, obecnie uczę się chińskiego, dopiero zacząłem ale bardzo mi się podoba. Bardzo chciałbym tam pojechać, bardzo lubie kuchnię wschodnią, jedzenie pałeczkami. Innym miejsce które lubie jest USA, zawsze moim marzeniem bylo tam pojechać i mieszkać w New York (zdjęcie Manhattan’u jest w headerze). Częściowo to zrealizowałem bo spędziłem tam wakacje 2009, ale w NY byłem tylko jako turysta. W każdym razie był to udany wypad, chce to zrobić jeszcze raz.

Status moich studiów: właściwie została mi tylko obrona pracy inżynierskiej. Nie zamierzam robić magisterki, prznajmniej nie w polsce. Chyba zwątpiłem w obecny system edukacji wyższej, dodatkowo dzięki jakiejś biurwie można się cieszyc ‚wyższym wykształceniem’ po 1 stopniu studió (licencjat, inżynier). O dziwo ma to wymierne korzyści, np. jeśli ktoś chce pracować na umowę o pracę to po 2 latach pracy z wykształceniem inżynierskim ma 26 dni urlopu. Ten zabieg podniósł poziom scholaryzacji w Polsce, i zapewne o to chodziło wyżej wymienionej biurwie.  Troche offtop…

Biorę udział w kursie baz danych( http://www.db-class.org/ ) i sztucznej inteligencii( https://www.ai-class.com/ ) które, są prowadzone online przez Stanford University. Jeśli chodzi db to jadę zgodnie z programem, nawet udało mi się rozwalić mid-term na 100%, AI zaczął się trochę później i dla tego ma dla mnie mniejszy priorytet, przeszedłem chyba tylko 2 lekcje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s